ULUSLARARASI OFİSTEN

Sevgili Öğrencilerimiz,

Üniversiteye kadar olan eğitim hayatınızı tamamladınız, tebrikler! Hayatınızın bundan sonrasının hayalleriniz doğrultusunda olması, atacağınız ilk adıma ve tam da şu anda alacağınız doğru karara bağlı. “Üniversite” her birinizin hayallerinde bambaşka anlamlanan bu sözcük, kurumun size verecekleriyle perçinlenerek vücut bulacak. Beykoz Üniversitesi, sizlere gerçek bir üniversite deneyimi yaşatmak için akademik ve idari kadrosuyla yeni aile bireylerini bekliyor.

Akademik kadromuzun önderliğinde öğrencilerimizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan “Özgün Eğitim Öğretim Modeli” Beykozlu öğrencilerin avantajı; öğrenciyken iş hayatının bir parçası olmak, 21. yüzyılın yetkinlikleri olarak ifade edilen liderlik, girişimcilik, yazılı ve sözlü iletişim vb. gibi yetkinliklere sahip olmak, uluslararası deneyim yaşamak, mezun olmadan kariyerini planlamak, Beykozlu olmanın sizlere sunacağı ayrıcalıklardır. Çünkü Beykoz Üniversitesi olarak diplomalı mezunlar yetiştirmekten çok dünya insanı ve geleceği şekillendirecek bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü olarak sizleri keşfedilmemişi keşfetmeye, yaşanabilecek en keyifli öğrencilik deneyimine, dünya insanı olmaya ve hayallerinizi inşa etmek için en doğru başlangıca davet ediyoruz. Unutmayın “Eğitim hayata hazırlık değil, hayatın kendisidir. (John Dewey)”

Ebru Aytanç