MÜDÜRÜMÜZDEN

Ebru AYTANÇ

Değerli Aday Öğrencilerimiz,

Türkiye’nin uluslararası eğitimde önemli ve tercih edilen bir destinasyon haline gelmesi, Türkiye’ye gelen öğrencilerin içinde yaşadıkları ve eğitim aldıkları dili, kültürü öğrenmeleri gerekliliğini de beraberinde getirmiştir. Bu doğrultuda BEYKOZTÖMER, Türkiye’ye öğrenim görmeye gelen tüm uluslararası öğrencilere kapısını açan, yenilikçi ve evrensel eğitim anlayışıyla Türk dilinin ve Türk kültürünün en iyi şekilde öğretilmesini amaçlayan bir merkez olarak Beykoz Üniversitesi bünyesinde çalışmalarına başlamıştır.

2008 yılında kurulan Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulunun güçlü geçmişi üzerine inşa edilen yapısı ile yenilikçi vizyonu temsil eden, kalite odaklı, uluslararası, yeni nesil bir üniversite olarak 2016 yılı itibariyle hizmette olan Beykoz Üniversitesi, eğitim yaklaşımının beş ana temelinden biri olan uluslararasılaşma hedefi doğrultusunda Türkçe öğrenmek isteyen, Türk kültürünü tanımak isteyen herkese ve uluslararası öğrencilerimize sınırsız kaliteli eğitim olanaklarını sunmaktadır.

Yeni bir dil öğrenmek, yeni bir maceraya atılmaktır. Bu maceranızı keyifli yaşamanız, hayatınızın bu döneminde mutlu anılar biriktirmeniz ve bu maceranın size kaliteli bir kariyer sunması için BEYKOZTÖMER ve Beykoz Üniversitesi kapılarını sizlere açmakta ve tüm olanaklarını sunmaktadır.

Türkçeyi öğrenme sürecinde için kaliteli eğitimi ve kendi kültürüne hak ettiği saygının verilmesini önemseyen herkesi BEYKOZTÖMER’e bekliyoruz.

Sevgilerimle,
Ebru AYTANÇ